Aşk 101

Aşk 101 2. sezon çekimleri kaldığı yerden devam ediyor

The Protector ve Atiye’nin ardından Netflix’in üçüncü orijinal Türk dizisi olan Aşk 101 dizisinin 2. sezon çekimleri kaldığı yerden devam ediyor.

İlk sezonu 24 Nisan 2020’de Netflix kütüphanesinde yerini alan Aşk 101’in yeni sezonu, merakla bekleniyor. Geçtiğimiz haftalarda dizinin başrol oyuncularından Kubilay Aka ve Alina Boz‘un Covid-19 testlerinin pozitif çıktığı açıklanmış ve bunun ardından da çekimler durdurulmuştu.

Bugün ise oyuncuların durumunun iyileşmesinin ardından dizinin ikinci sezon çekimlerine geri dönüldüğü duyuruldu. Aynı zamanda dizinin başrol oyucularından Kubilay Aka, Instagram hesabı üzerinden dizi ekibi ile fotoğraf ve videolar paylaştı.

Aşk 101

Aşk 101 konusu

1998 yılında geçen ve günümüze uzanan Aşk 101, okula devam edebilmek için öğretmenlerini okulda tutmak üzere plan yapan 17 yaşında bir grup asi gencin hikâyesini konu alıyor. Öğretmenlerini yeni basketbol koçlarına aşık etmek üzere işe koyulduklarında ise asıl kendileri aşkı keşfetmeye başlıyorlar. Çıktıkları bu yolculukta birbirleri hakkında bildiklerinden çok daha fazla ortak noktaları olduğunu, beraberken ne kadar güçlü olduklarını ve sevginin zorla var edilemeyeceğini fark ediyorlar.

Ahmet Katıksız ve Deniz Yorulmazer’in yönetmenliğini üstlendiği yapımın oyuncu kadrosunda; Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu, Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz, Selahattin Paşalı ve İpek Filiz Yazıcı gibi isimler bulunuyor. Dizinin senarist koltuğunda ise Kiralık Aşk ve Ufak Tefek Cinayetler gibi dizilerin senaristliğini yapmış olan Meriç Acemi oturuyor.

Oyuncu kadrosunda rastlanan bu Koronavirüs vakasının yeni sezonu erteleyip ertelemeyeceği henüz açıklığa kavuşmamış olsa da önümüzdeki dönemde dizi hakkındaki detayların açıklanması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.