Johnny Depp

Johnny Depp, Fantastic Beasts serisinden ayrıldı

Johnny Depp, Warner Bros’un isteği üzerine, Fantastic Beasts filmlerinin kadrosundan ayrıldı. Ünlü oyuncu, The Sun gazetesine karşı yaptığı başarısız iftira davasının ardından Fantastic Beasts 3’teki rolünü bırakmak zorunda kaldı.

Johnny Depp

Johnny Depp, artık “Fantastik Canavarlar” film serisinde karanlık büyücü Gellert Grindelwald’ı canlandırmayacağını bir Instagram gönderisi ile duyurdu. Ünlü aktör, Instagram gönderisinde şunları söyledi:

“Son gelişmeler ışığında şu kısa açıklamayı yapmak istiyorum. Öncelikle bana destek ve sadakatini armağan eden herkese teşekkür etmek istiyorum. Özellikle son birkaç gündür, birçok sevgi ve ilgi mesajınız beni utandırdı ve etkilendi.

İkinci olarak, Warner Bros. tarafından Fantastik Canavarlar’daki Grindelwald rolümden istifa etmem istendiğini ve buna saygı duyduğumu ayrıca bu isteği kabul ettiğimi bilmenizi isterim.

Son olarak ise şunu söylemek istiyorum. Birleşik Krallık’taki mahkemenin gerçeküstü kararı, doğruyu söyleme mücadelemi değiştirmeyecek ve itiraz etmeyi planladığımı onaylıyorum.

Kararlılığım hala güçlü ve aleyhindeki iddiaların yanlış olduğunu kanıtlamak niyetindeyim. Hayatım ve kariyerim bu an ile tanımlanmayacak. Okuduğunuz için teşekkürler. Saygılarımızla Johnny Depp.”

Johnny Depp

Warner Bros. ise Depp’in ayrılacağını doğrulayarak Grindelwald’ı başka birinin devralacağını duyurdu. Film stüdyosu tarafından yapılan açıklamada: “Johnny Depp, Fantastik Canavarlar serisinden ayrılacak. Johnny’ye bugüne kadarki filmlerdeki çalışmaları için teşekkür ediyoruz. Fantastik Canavarlar 3 şu anda yapım aşamasında ve Gellert Grindelwald rolü yeniden canlandırılacak. Film, 2022 yazında dünya çapında sinemalarda gösterime girecek. ” denildi.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.