iyi günde kötü günde

İyi Günde Kötü Günde dizisinin 3. tanıtım videosu yayımlandı

Star TV ekranlarında yayımlanacak olan “İyi Günde Kötü Günde” dizisinin 3. fragmanı yayımlandı. Yönetmen koltuğunda Barış Erçetin’in bulunduğu dizinin senaryosu, Aksel Bonfil ve Pelin Karamehmetoğlu tarafından kaleme alınıyor. Dizi, O3 Medya tarafından izleyiciye sunulacak. Düğün organizasyonları yapan Leyla’nın hikayesinin anlatılacağı dizinin ne zaman yayımlanacağı ile ilgili bir bilgi ise henüz bulunmamakta.

Dizinin başrollerinde; “Kiralık Aşk” dizisi ile adını büyük kitlelere duyurmuş Elçin Sangu, “Tatlı Küçük Yalancılar” ve “Zalim İstanbul” dizilerinde bulunmuş Mehmet Ozan Dolunay, “Dönerse Senindir” ve “Fi” gibi yapımlarda boy göstermiş Yasemin Allen bulunuyor. Aynı zamanda dizinin oyuncu kadrosunda; Şenay Gürler, Derya Alabora, Nergis Kumbasar, Hakan Salınmış, Sinan Albayrak, Ali Yağcı, Deniz Işın ve Tugay Erdoğan gibi isimler de bulunacak.

iyi günde kötü günde

“İyi Günde Kötü Günde” dizisinin konusu

Leyla (Elçin Sangu), başarılı bir düğün organizatörü olmaya çalışmaktadır ve aldığı son iş ise kariyeri açısından önemli bir yere sahip olacaktır. Fakat bu iş ile ilgili bazı sorunları vardır. Düğününü organize etmek zorunda olduğu kişi, yıllar önce kendisini nikah masasında terk eden adamdır. Leyla’nın hikayesi, renkli bir anlatımla ekranlara taşınacak.

Dizinin yayımlanan yeni tanıtım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.