1597941556229 640755088

Arıza dizisi oyuncu kadrosu ve konusu

Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’dan yeni dizi: Arıza

O3 Medya tarafından yapılan ve Show TV ekranlarından yayımlanacak Arıza dizisinin ilk tanıtımı yapıldı. Ayrıca dizinin eylül ayında yayım hayatına başlayacağı da belli oldu.

Arıza oyuncu kadrosu

Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün üstlendiği ve senaryosunu Ozan Aksungur’un kaleme aldığı “Arıza”nın kadrosunda; Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Cavit Çetin Güner, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağızcan Konyalı, Yeşim Salkım ve Yeşim Gül gibi sevilen oyuncular yer alıyor.

svg%3E

Arıza dizisi konusu

Kendi halinde bir hayat süren ve mert bir adam olan taksici Ali Rıza (Tolga Sarıtaş) ile karanlık dünyanın güçlü patronlarından birinin kıymetli kızı Halide’nin (Ayça Ayşin Turan) yolları bir kahramanlık hikayesinde kesişir. Ali Rıza ile müşterisi Halide’nin karşılaşmaları, her ikisinin de hayatlarını sonsuza kadar değiştirir. Arıza; bir taksicinin, şehrin krallarıyla girdiği büyük savaşı ve bu amansız mücadelenin gölgesinde Halide ile yaşadıkları tehlikeli aşkın hikayesini anlatıyor.

Arıza’nın ilk bölümünün eylül ayının kaçında veya hangi gün yayımlanacağı henüz belli değil. Dizinin yayımlanan ilk tanıtımına hemen aşağıdan ulaşabilir, yeni gelişmeler için sayfamızı takipte kalabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.