ariana grande don't look up

Ariana Grande, Don’t Look Up çekimlerini tamamladı

Oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken Don’t Look Up filminin çekimleri devam etmekte. Ünlü şarkıcı Ariana Grande’nin de kadrodaki isimlerden biri olduğunu biliyorduk. Riley Bina karakterine can veren Ariana Grande’nin film çekimlerini tamamladığı söyleniyor.

Don’t Look Up konusu

Senaryosunu Adam McKay’in üstlendiği komedi türündeki film, bir meteorun altı ay içinde Dünya’yı yok edeceğini öğrenen iki uzay bilimcinin hikâyesini mercek altına alıyor. İnsanları yaklaşan yıkıma karşı uyarmak isteyen bu iki uzay bilimci, kötü haberi duyurabilmek için basın turuna çıkar.

don't look up

Don’t Look Up oyuncu kadrosu

Filmin oyuncu kadrosunda; çok fazla başarılı projeye imza atmış ve en sevilen aktörlerden biri olan Leonardo DiCaprio, Just Mercy filminde yer alan Rob Morgan, The Devil Wears Prada filminde yer alan Meryl Streep, Leonardo DiCaprio ile daha önce de The Wolf of Wall Street filminde beraber çalışmış Jonah Hill, En son Tenet filminde karşımıza çıkan Himesh Patel, Call Me by Your Name filmi ile adını büyük kitlelere duyuran ve 2021 yılında Dune filmi ile karşımıza çıkacak olan Timothée Chalamet, Friends dizisinin yıldızı Matthew Perry  Largo Winch serisinde başrol olan Tomer Sisley, ünlü rapçi Kid Cudi ve ünlü şarkıcı Ariana Grande gibi isimler yer alacak. Yapılan son haberlerle de ünlü oyuncu Chris Evans‘ın kadroya katıldığını öğrenmiştik.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.