bridgerton

Phoebe Dynevor, Bridgerton 2. sezonu hakkında konuştu

Netflix’in, Julia Quinn’in çok satan roman serisinden uyarlanan Amerikan yapımı yeni dizisi Bridgerton, geçtiğimiz günlerde Netflix kütüphanesindeki yerini almıştı. Yayımlandığı günden itibaren de Netflix Türkiye Top 10 listesinden düşmedi. Dizi, dünyanın birçok yerinde Türkiye’de gördüğü gibi ilgi gördü. Akıllarda kalan en büyük sorular ise 2. sezon olup olmayacağı ya da ne zaman olacağıydı. Bu konu ile ilgili henüz kesin bir şey söylenmese de dizinin başrol oyuncularından biri olan Phoebe Dynevor, bu konuda bir açıklama yaptı.

bridgerton

Phoebe Dynevor, Bridgerton hakkında konuştu

Oyuncu, Koronavirüs salgını nedeni ile olası bir 2. sezon için çekimlerin gecikeceğini düşünüyor.

“Bu koşullar altında çekim yapmanın nasıl mümkün olacağını hayal edemiyorum. Çok fazla figüran ve çok sayıda ekip üyesi var ve bu çok samimi bir gösteri. Bir aşı olmadıkça filmi COVID kuralları altında nasıl filme alacağımız beni şaşırtıyor.”

Aynı zamanda oyuncu, 2. sezonun konusunun nasıl olabileceğini şu sözlerle ifade etti:

“İkinci sezonda ne yapacaklarına dair hiçbir fikrim yok; ancak kitapları takip ederlerse bu Anthony’nin yolculuğu olur. Eminim Daphne sonunda işin içine girecektir. Ama evet, neye benzediğini merak ediyorum. Bunu öğrenmekten heyecan duyuyorum. ” 

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.