godzilla vs kong

Godzilla vs Kong çıkış tarihi erkene alındı

MonsterVerse adını verdiği bu evrenin filmi Godzilla vs Kong filminin yayın tarihi erkene çekti.

Bu evrenin ilk filmi olan GodzillaKing, 2014 yılında vizyona girmiş, onu 2017 yapımı Kong: Skull Island izlemişti. Yine bu evrende geçen Godzilla: King of the Monsters ise geçtiğimiz yıl mayıs ayında sinemaseverlerle buluştu. Şu ana kadar Godzilla ve King Kong’un bireysel filmlerini sinemaseverlerin beğenisine sunan Legendary, önümüzdeki vizyona girecek film ile bu iki efsanevi yaratığı beyaz perdede bir araya getirecek. Şimdi ise bu filmden ilk görüntüler sızdırıldı.

godzilla vs kong

Godzilla vs Kong yeni tarihi ne ?

Godzilla vs King Kong filminde Stranger Things’ten tanıdığımız Millie Bobby Brown, Deadpool 2’den tanıdığımız Julian Dennison ve Babr Driver’dan tanıdığımız Eiza González gibi isimlerin yanı sıra; Rebecca Hall, Eiza González, Alexander Skarsgård, Demián Bechir, Bryan Tyree Henry ve Lance Reddick gibi isimler yer alıyor.

Eski tarihi 21 Mayıs 2021 olan film, 26 Mart 2021 tarihinde izleyicilerin beğenisine sunulacak. Hem sinemalarda vizyona girecek hem de HBO Max’te yayımlanacak.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.