anthony carrigan

Anthony Carrigan, “Bill & Ted Face the Music”de katil robot olarak karşımıza çıkacak

Barry, Gotham, The Forgotten gibi yapımlarda bulunmuş Anthony Carrigan; “Bill & Ted Face the Music” serisinin 3. filminde yer alacak. Filmde ise zaman yolculuğu yapan katil bir robotu canlandıracak.

Başrollerinde Keanu Reeves ve Alex Winter’ın bulunduğu ilk film, bundan 29 yıl önce izleyici ile buluşmuştu. Bill ve Ted ikilisinin birbirinden komik maceralarını izlediğimiz ilk film, devam filmi Bill & Ted’s Bogus Journey ile evrenini genişletti. İlk filme göre daha absürt bir hikâye yapısına sahip olan devam filmi, gelecekten gelen kopyaları tarafından öldürülen Bill ve Ted’in cehenneme giderek oradan kurtulmanın yollarını aramalarını odak almıştı.

Üçüncü film ise gelecekten gelen bir ziyaretçinin, Bill ve Ted’i sadece bir şarkının tüm insanlığı kurtarabileceği konusunda uyarmasının ardından ikilinin, kızlarının yardımı ile şarkıyı kendilerinden geri almak için geleceğe gitmesi üzerine şekillenecek.

Bill & Ted Face the Music Anthony Carrigan

Anthony Carrigan film hakkında konuştu

Anthony, role hazırlık aşamasının çok uzun sürdüğünü ve makyajını yapan 5 kişilik bir ekibin olduğunu söyledi. Hatta silikon, plastik ve lateksten oluşan 18 kilogramlık kostümü ile hareket imkanının çok kısıtlı olduğunu belirtti. Oyuncu, Keanu Reeves ve Alex Winter hakkında da konuştu. Onlar için şu ifadeleri kullandı:

“İkisi de çok zeki ve bilgili. Bu kadar zeki olmaları biraz korkutucu. Onların yanında bulunmak fazlasıyla dikkat dağıtıcı. Onlarla ilk kez sahneye çıktığımda söyleyecek sözlerim vardı ama unuttum. Bill ve Ted’in huzurunda bulunmaktan çok korkuyordum. Bazı zamanlarda dağılmamak gerçekten zordu.”

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.