EX-ARM animesinin çıkış tarihi belirlendi

Ex Arm TICGN 1

Devam eden Koronavirüs salgını nedeniyle Temmuz 2020’den itibaren yaşanan gecikmenin ardından Crunchyroll orijinal animesi EX-ARM, çok yakında ilk çıkışını yapacak. Geçtiğimiz aylarda, HiRock tarafından yazılan ve Shinya Komi tarafından resimlenen “EX-ARM” manga serisinin animeye uyarlanacağını öğrenmiştik. Başlangıçta 2020 sonbaharında çıkması planlanan yeni anime, salgın nedeniyle ertelenmişti. Şimdi ise yeni çıkış tarihi belirlendi.

Seslendirme kadrosunda; Akira olarak Soma Saito, Minami olarak Mikako Komatsu ve Alma olarak Akari Kito gibi isimler bulunuyor.

88E4C9BD EBC9 46DB A2A3 D32284EEE112

EX-ARM konusu

Crunchyroll, hikayeyi şöyle özetliyor:

2014 yılında makinelerden nefret eden bir lise öğrencisi olan Akira Natsume, kendini geliştirmek ister ve ağabeyinin yaptığı gibi bir kız arkadaş edinmeye karar verir… Ama sonrasında aniden bir kazada ölür. Tam 16 yıl sonra, 2030 yılında Minami Uezono adlı bir polis memuru ve ortağı android Alma, “EX-ARM” adlı bilinmeyen son derece gelişmiş bir yapay zekayı ve süper silahı almak için Tokyo Limanı’nda devam eden bir ticaret sahnesine sızarlar. Daha sonra “EX-ARM” No. 08 ile silahlanmış bir düşman tarafından saldırıya uğrarlar. Bu ölüm kalım meselesi içinde düşmandan çaldıkları “EX-ARM” No. 00’u aktive etmeye karar verirler ve her şey başlar…

Yakın geleceği anlatan bilim kurgu temalı yeni animenin çıkış tarihi Ocak 2021 olarak belirlendi. Yeni gelişmelere ve daha fazlasına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
anthony carrigan

Anthony Carrigan, “Bill & Ted Face the Music”de katil robot olarak karşımıza çıkacak

Sonraki
The Stand
mm

The Stand dizisinden ilk fragman yayımlandı