adam driver

Adam Driver, “65” filminde başrol olacak

“Marriage Story” filminde ve “Star Wars” serisinde boy göstermiş Adam Driver, Sony’nin bilim kurgu türündeki “65” adlı filminde başrol olarak bulunacak. Uzun zamandır sessiz olan Adam Driver’ın, Gucci filminin kadrosunda olduğunu öğrenmiştik. “65” adlı yeni filmde bulunacak olması ise hayranlarını mutlu eden bir haber oldu.

Filmin senaryosunu, A Quiet Place filminin senaristleri olan Scott Beck ve Bryan Wods kaleme alacak. Aynı zamanda dizinin yönetmen koltuğunda da aynı isimler oturacak. Dizinin prodüktörlüğünü ise Debbie Liebling, Sam Raimi, ve yine Scott Beck ve Bryan Woods yapacak.

adam driver

Adam Driver’lı “65” filmi ne zaman yayımlanacak?

“65” filminin çekimlerine ne zaman başlanacağı bilinmiyor. Şu sıralar Adam Driver, Ridley Scott’ın “The Last Duel” filmi ile ilgileniyor. Driver, “The Last Duel” tamamlandığında ise yine Ridley Scott yönetmenliğinde gelişecek bir yapım olan “Gucci” filminde yer alacak.

Bunun yanı sıra tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgının da çekimlerin tarihini etkilemesi olası görünüyor. Henüz ne zaman sete gideceği bilinmeyen filmin yayın tarihi de belirsizliğini koruyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.