Arnold Schwarzenegger

Arnold Schwarzenegger yeni bir diziyle geliyor

Arnold Schwarzenegger, yeni bir dizi ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. “Terminatör” film serisinin yıldız oyuncusu Arnold Schwarzenegger, Skydance Television’ın hazırladığı yeni bir casus dramasının oyuncu kadrosuna katıldı. Aksiyon yıldızı, bir saatlik casus dizisinin başrolü oldu ve yapımcılığını üstlendi.
Nick Santora’nun yarattığı dizi, ünlü oyuncunun kariyerinin, ilk dizi başrolü olma özelliğini de taşıyor. Dizide Schwarzenegger, hikayenin merkezindeki bir babaya hayat verecek ve küresel bir casusluk macerası konu alınacak. Baba-kız rollerinde Schwarzenegger’e kimin eşlik edeceği ise henüz belli değil.
Arnold Schwarzenegger
Terminator Genisys ve Terminator: Dark Fate filmlerinde de Skydance’le çalışan Schwarzenegger, dizide yapımcı olarak da yer alıyor. Arnold Schwarzenegger, yakın gelecekte Kung Fury II: The Movie ve Triplets filmleriyle sinemaya da gelecek. Schwarzenegger, Skydance için David Ellison, Dana Goldberg ve Bill Bost isimler ile birlikte yönetici yapımcılığı da üstleniyor. Carolyn Harris ise stüdyo adına projeyi yürütecek.
Yeni dizinin henüz ismi, yayıncı şirketi ve çıkış tarihi gibi detayları belli değil ancak projenin yakında dijital platformlara pazarlanmaya başlanması bekleniyor.
Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için sitemizi takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.