carnival row

Carnival Row 2. sezon çekimleri tamamlandı

Amazon orijinal yapımı Carnival Row dizisi, 2. sezon çekimlerini Çek Cumhuriyeti’nde tamamladı. İlk sezonu 2019 yılında yayımlanan dizi, çok geçmeden 2. sezon onayı alabilmişti. Yeni sezon çekimlerine ise Kasım 2019 tarihinde başlamışlardı. Tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs yüzünden çekimlere mart ayında ara verilmişti.

Ekip, sete geri döndü ve kalan 2 haftalık çekimler, sıkı protokollerle tamamlandı. Bu yıl Carnival Row dizisi, Çek Cumhuriyeti’ne mali açıdan en büyük katkıyı sağlayan yabancı yapım oldu.

Orlando Bloom ve Cara Delevingne‘in başrollerini paylaştığı Victoria dönemi fantastik dizisi, Amazon Studios ve Legendary Television’ın ortak bir projesi. Eğer Koronavirüs pandemisi olmasaydı 2020 yazında ya da 2021’in başında 2. sezonu izleyebilecektik. Şimdi ise 2. sezon tarihine dair net bir bilgi yok.

carnival row

Carnival Row konusu

Dizi, Victorian bir dünyada yaşamaya çalışan mitolojik canlıları konu ediniyor. Hikaye, Peri Diyarı’nı ele geçirmeye çalışan ve bu yüzden savaşan iki devletle başlıyor. Periler Ülkesi, Pact kontrolü altına bırakılıyor ve böylece Pact’in, perilere olan zulüm dolu yönetimi başlamış oluyor. İnsanlardan korktukları için aşık olamayan, uçamayan ve özgürce yaşayamayan mitolojik canlıların hikayesi, bir süre sonra bir dedektiflik hikayesine dönüşüyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.