FF756A8A 804E 4695 AC37 43FD345C75A4

Equinox 2. sezon olacak mı?

Netflix’in gizem gerilim türündeki yeni dizisi Equinox yayımlandı. Dizi, henüz yayımlanmasının üzerinden iki gün geçmesine rağmen Netflix’in Top 10 listesindeki yerini aldı. Seyirciler tarafından ilgi ile karşılanan dizinin yeni bir sezonunun gelip gelmeyeceği ise şimdiden merak konusu.

Equinox

Equinox 2. sezonu çıkacak mı?

Çok kısa bir süredir platformda yer aldığı için dizinin yeni sezonu ile ilgili kesin bir bilgi yok. 2. sezon onayı ile ilgili yeni bir haber almazken dizinin iptal haberini de almadık. Ancak dizinin gördüğü bu ilgiden dolayı yeni bir sezonunun gelme ihtimali yüksek gibi görünüyor.

Equinox konusu

Ablasının sınıf arkadaşlarıyla ortadan kaybolması olayının ardından korkunç vizyonlar gören Astrid isimli genç, 21 yıl sonra olayı tekrar araştırmaya başlar ve karanlık, ürpertici gerçeği keşfeder.

Astrid, bu olaydan bir kişinin kurtulduğunu keşfeder. Kurbanın peşine düşen Astrid, onu bulduğunda beklenmedik bir durumla karşılaşır. Kurban, aniden ve oldukça gizemli koşullar altında ölür. Bu durumun üzerine genç kız, yaşananların ardından gizemi ortaya çıkarmak için araştırmaya başlar.

Hala izlemediyseniz dizinin yayımlanan fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.