encanto

Zootropolis’in yönetmenlerinin yeni Disney filmi “Encanto”

Jared Bush ve Byron Howard, Encanto projesinde yer alacak.

svg%3E

Oscar ödüllü Zootropolis: Hayvanlar Şehri’nin yönetmeni Byron Howard ve yardımcı yönetmeni Jared Bush ortaklığında yeni bir Disney filmi olacak. “Büyü” anlamına gelen Encanto adını alan Disney filmi animasyon türünde olacak.

Bu yeni animasyon film projesinin geliştirme aşamasında Zootropolis, Tangled, Bolt, Brother Bear gibi animasyonlardan tanıdığımız Byron Howard ve Jares Bush görev alacak. Brezilya’da geçeceği duyurulan film, sihirli güçleri olan bir aileyi odağına alacak. Ailenin yalnızca bir ferdinin sebepsiz yere hiçbir gücünün olmaması ise herkesi şaşırtan gizemli bir olaydır

Jared Bush, Encanto’nun senaryosunu Charise Castro ile birlikte kaleme alacak. Filmin yapımcılığını ise Clark Spencer, Yvett Merino Flores ile beraber üstlenecek. Encanto’nun ne zaman hayata geçirileceği ve izleyicileriyle buluşacağı henüz bilinmiyor. Ama söylenenlere göre Disney’in takviminde 2021 yılına ait olan ve adı henüz açıklanmayan bir film bulunuyor. Bu filmin de Encanto olabileceği düşünülüyor.

Disney’in en çok sevilen animasyon filmleri ile ilgili olan yazımıza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/disneyin-en-etkileyici-10-animasyonu/

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.