You

You 3. sezonu geliyor

İlk sezonu 9 Eylül 2018’de Netflix’te yayımlanmaya başlayan gerilim türündeki dizi You, yayımlandığı günden bu güne oldukça geniş bir hayran kitlesi edinmiş ve çoğu ülkede oldukça sevilmiş bir dizi. Sevilen dizinin 3. sezon onayını aldığını geçtiğimiz aylarda duymuştuk. Şimdi ise ilk iki sezonu ile büyük ses getiren dizinin 3. sezonu için yeni bir adım atıldı ve yeni sezon çekimlerine başlanacağı duyuruldu.

You konusu

Caroline Kepnes’in 2014 yılında yayımlanan romanından uyarlanmış olan dizide, New York’ta yaşayan Joe Goldberg isimli son derece zeki bir kitapçının, kitap dükkanına gelen Guinevere Beck’e aşık olması ve onda bir takıntı haline gelişi anlatılıyor. Joe, ilk gördüğü anda Beck’e aşık olur ve onun kalbini kazanmak amacı ile her şeyi yapmaya çalışır. Dizinin 2. sezonunda ise Joe’nun geçmişine tanıklık etmiş ve Love adında bir kadın ile yeni bir aşka yelken açmasını izlemiştik.

You

Caroline Kepnes’in romanından uyarlanan ve Supernatural dizisinin senaristlerinden Sera Gambla ile Love, Simon filmine imza atan Greg Berlanti‘nin yaratıcısı olduğu Netflix dizisi You’nun oyuncu kadrosunda; Penn Badgley, Victoria Pedretti, James Scully, Jenna Ortega, Carmela Zumbado ve Chris D’Elia gibi isimler yer alıyor.

Dizinin 3. sezonunda ise Penn Badgley, Joe karakteri ve Victoria Pedretti  ise Love karakteri ile diziye geri dönecek.

You 3. sezon ne zaman?

Henüz dizinin 3. sezon tarihi ile ilgili net bir bilgi bulunmasa da yeni sezon için çekimlerin 2020 yılının kasım ayında gerçekleştirileceği duyuruldu. İlk sezonu 9 Eylül 2018’de, 2. sezonu ise 26 Aralık 2019’da yayımlanan dizinin 3. sezonunun 2021 yılının son çeyreğinde izleyiciler ile buluşması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.