A651FDF8 9646 48A5 97C0 B6B793EADCF8

You üçüncü sezon onayı aldı!

Netflix’in orijinal yapımlarından olan ve 9 Eylül 2018'de yayımlanan You dizisi Netflix’ten üçüncü sezon onayı alabildi.

you dizisi 2 sezon tanitim fragmani yayinlandi 657956 5You, Caroline Kepnes’ın aynı isimli romanından uyarlanan 2018 yapımı bir Netflix dizisidir.

Penn Badgley’in canlandırdığı Joe karakteri zeki, yakışıklı, iyi giyimli, genç bir adamdır. New York’ta tek başına yaşayan, iş arkadaşları ve komşuları tarafından sevilen biri olan Joe, esasında takıntılı bir karaktere sahiptir. Zaman içinde bu takıntılı karakterini bastırmaya çalışsa da bu konuda pek başarılı olamaz. Yaptığı birçok şeyde kendisini haklı bulur. Onun için aşk uğruna yaptığı her şey mübahtır.

İlk sezonunda Beck’e takıntılı bir şekilde aşıkken ikinci sezonunda ise Love’a takıntılı bir şekilde aşıktır. Onun bu hastalıklı aşkı birçok kötü şey yapmasına sebep olur.

Yayımlandığı ilk günden itibaren oldukça ses getirmiş olan dizinin ilk iki sezonu fazlasıyla beğenilmiş ve izleyenler tarafından yeni sezon beklenmesine sebep olmuştu.

Bu psikolojik gerilim, dram, romantik dizinin üçüncü sezonu tahmini yayınlanma tarihi 2021 olarak işaret ediliyor.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
Outer Banks
Outer Banks 2. sezon tanıtımı yayımlandı