The Stand

The Stand dizisinden yeni tanıtım yayımlandı

Yalnızca korku ve fantastik türünde değil, edebiyatın tüm dallarında sayısız başarılı eserler üreten Stephen King’in en popüler romanlarından biri The Stand, uzun süredir dizi uyarlaması çalışmalarıyla gündemdeydi. Bugün ise diziden ilk fragman yayımlandı.

The Stand

The Stand konusu

Dizi, ölümcül bir virüsün laboratuvardaki bir hata sonucunda hızla yayılarak dünya nüfusunun yüzde 99’unu öldürmesini konu alıyor. Virüse bağışıklığı olan ve hayatta kalan bir grup insanın gördüğü rüyalar, onları ortak bir amaç için aynı yerde buluşturur.

The Fault in Our Stars filmiyle tanınan ve en son The New Mutants filmini yöneten Josh Boone; dizide senarist, yönetmen ve yapımcı olarak yer alıyor. Yaratıcı ekibinde ise Justified ve SEAL Team dizileriyle tanınan Benjamin Cavell görev alıyor.

The Stand

Dizinin oyuncu kadrosunda; Alexander Skarsgård, James Marsden, Odessa Young, Amber Heard, Nat Wolff, Whoopi Goldberg, Jovan Adepo, Greg KinnearHenry Zaga, Katherine McNamara, Owen Teague, Heather Graham, Marilyn Manson ve Brad William Henke gibi isimler yer alıyor.

Dokuz bölümden oluşan ve 17 Aralık’ta izleyicileri ile buluşacak diziden yayımlanan fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.