you

You 3. sezon çekimleri başladı

İlk sezonu 9 Eylül 2018 tarihinde izleyicilerle buluşan “You” dizisi, dünyanın birçok yanında oldukça büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştı. Dizi, 3. sezon onayını geçtiğimiz aylarda almıştı. Çekimlere de başlanacağı duyurulmuştu. Bugün, Netflix’in resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşımlar ile dizinin 3. sezon çekimlerinin başladığını öğrenmiş olduk.

Dizinin 3. sezon tarihi ile ilgili kesin bir bilgi bulunmamakta. İlk sezonu 9 Eylül 2918’de, 2. sezonu 26 Aralık 2019’da yayımlanan dizinin 3. sezon tarihinin de ilk iki sezon gibi yıl sonlarında yayımlanması bekleniyor. 2021 yılının sonlarında 3. sezona kavuşacak olmamız, söylentiler arasındaki yerini alıyor.

Caroline Kepnes’in romanından uyarlanan ve Supernatural dizisinin senaristlerinden Sera Gambla ile Love, Simon filmine imza atan Greg Berlanti‘nin yaratıcısı olduğu Netflix dizisi You’nun oyuncu kadrosunda; Penn Badgley, Victoria Pedretti, James Scully, Jenna Ortega, Carmela Zumbado ve Chris D’Elia gibi isimler yer alıyor.

Dizinin 3. sezonunda ise Penn Badgley, Joe karakteri ile Victoria Pedretti ise Love karakteri ile diziye geri dönecek.

you

“You” konusu

Caroline Kepnes’in 2014 yılında yayımlanan romanından uyarlanmış olan dizide, New York’ta yaşayan Joe Goldberg isimli son derece zeki bir kitapçının, kitap dükkanına gelen Guinevere Beck’e aşık olması ve onda bir takıntı haline gelişi anlatılıyor. Joe, ilk gördüğü anda Beck’e aşık olur ve onun kalbini kazanmak amacı ile her şeyi yapmaya çalışır. Dizinin 2. sezonunda ise Joe’nun geçmişine tanıklık etmiş ve Love adında bir kadın ile yeni bir aşka yelken açmasını izlemiştik.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.