betsy brandt love, victor

Betsy Brandt, “Love, Victor” kadrosuna katıldı

Hulu’nun gençlik dizisi “Love, Victor“, geçtiğimiz aylarda izleyici ile buluşmuştu. İlk sezonun ardından da 2. sezon onayını almakta da gecikmemişti. “Breaking Bad”, “Life in Pieces”, “Claire in Motion” gibi yapımlarda yer almış Betsy Brandt ise dizinin beklenen 2. sezon kadrosuna dahil oldu.

Betsy Brandt, Felix’in akıl sağlığı sorunları ile mücadele eden annesini Dawn’ı oynayacak. Felix, ilk sezonda Victor ile arkadaş olmaya çalışan biraz garip bir karakter olan yeni komşusu şeklinde tanıtılmıştı.

Hulu’ya göre 2. sezonda Victor, arkadaşlarının olgunlaştığını görecek ve sezon yine lise zamanları üzerine yoğunlaşacak.

love, victor

“Love, Victor” konusu

“Love, Simon” ile aynı evrende geçen dizi, Victor adında bir çocuğa odaklanıyor. Victor, kimliğinden emin olamamakta ve bu konuyla uğraşmaktayken aynı zamanda ailesine ve arkadaşlarına bu konuda açılamamaktadır. Yeni taşındığı şehirde yeni bir okula başlamıştır. Bu yeni okulunda hem romantik anlamda hem de arkadaşlık anlamında yeni ilişkileri olacaktır. Ne yapacağını şaşıran ve kendini bir çıkmazda hisseden Victor çareyi Simon’dan yardım istemekte bulur.

Burada devreye filmin başrolü Nick Robinson giriyor, dizide de Simon rolüyle anlatıcı konumunda bulundu.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.