gün on4

Yeni PuhuTV dizisi: Gün On4

Koronavirüs pandemisi yüzünden dizilerin evde çekilmeye başlandığı şu günlerde bu yapımların arasına Gün On4 adıyla yeni bir tanesi daha ekleniyor.

Daha önce bu tarzda bir yapım da BluTV tarafından duyurulmuştu. Tamamı Iphone ile çekilecek olan “Çıplak” adlı diziyle ilgili habere de aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/ciplakin-ilk-iki-bolumu-blutvde-yayimlandi/

Bu pandemi zamanında geçen polisiye dizinin yönetmen koltuğunda ise Ali Ayşe’yi seviyor, Git Başımdan, Kayıtdışı gibi filmlerle tanınan Şahin Altuğ oturuyor.

10 bölümden oluşacak bu pandemik polisiyenin başrollerinde Muhammet Uzuner, Güneş Zavrak ve Emrullah Çakay bulunuyor.

19 Haziran’da yayımlanmaya başlanacak dizinin yeni bölümü her hafta Cuma günü PuhuTV platformunda bulunacak.

Gün On4 konusu

Dizi, Koronavirüs teşhisi konulan bir komiser olan Gazanfer ile başlıyor. Gazanfer günlerini evinde karantina altında tedavi olarak geçirirken ekibi ile beraber şüpheli bir intihar vakası üzerinde çalışıyor. Yurt dışından dönen Komiser Yardımcısı Sevin, 14 günlük karantina süresini geçirmesi için bir otele yerleştiriliyor. Sevin’le birlikte aynı uçakta gelen yolculardan biri, yerleştirildiği otelde intihar ediyor, ancak arkasında birçok soru işareti bırakarak…

Dizinin yayımlanan tanıtım fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.