çıplak

Can Evrenol’un yönettiği Çıplak’ın ilk iki bölümü BluTv’de yayımlandı!

Cep telefonuyla çekilen ilk Türk dizisi: Çıplak

Blutv

Türkiye’de şimdiye kadar yapılmış en cesur kadın hikayesi olarak adlandırılan “Çıplak” dizisinin, bugün (11 Haziran) BluTV’de ilk iki bölümü yayımlandı. 8 bölümden oluşan ve müzikleri ile dikkat çeken mini dizi, Türkiye’de tüm bölümleri Iphone ile çekilen ilk dizi olma özelliğini taşıyor!

svg%3E

Kendi içeriklerinin yanı sıra sevilen yurtdışı içeriklerini de barındıran BluTv, senaristliğini Merve Göntem ve Can Evrenol‘un yaptığı Çıplak’ı yayımladı. Ayrıca yönetmenlik koltuğunda oturan Evrenol, Baskın, Housewife, The Field Guide to Evil, Peri: Ağzı Olmayan Kız gibi filmleriyle ve Hakan Muhafız’ın ilk sezonunu yönetmesiyle tanınıyor.

Cep telefonu ile çekildiği bilinen dizi, konusuyla da dikkat çekmeye devam ediyor. Yapımcılığını TN Yapım’ın üstlendiği Çıplak, toplamda 8 bölümden oluşan bir mini dizi. Başrollerini ise Boşa Giden Her Şey filmiyle oyunculukla tanışan Müge Bayramoğlu ve önceleri Sesinde Aşk Var filminde rol alan Mert Ramazan Demir paylaşıyor.

Çıplak BluTv

Dizinin konusu

Çıplak, tek isteği para biriktirip Galler’e taşınmak ve yeni bir hayat kurmak olan Eylül adlı kadının, gittiği bir bekarlığa veda partisinde sosyetik bir kızla evlenmek için gün sayan müstakbel damat Cem’e aşık olmasıyla gelişen olayları anlatıyor.

Diziyi izlemeden önce fragmanını izlemek isterseniz hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca HBO dizilerinin BluTv’ye geleceğiyle ilgili habere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/hbo-dizileri-blutvye-geliyor/

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.