the godfather

Yeni Godfather 3 fragmanı yayımlandı

Francis Ford Cappola tarafından yönetilen “Godfather” serisi, bu zamana kadar çekilmiş olan en sevilen film serilerinden. Serinin ilk iki filmi oldukça fazla iyi eleştiri alırken 3. film için aynısının geçerli olduğu söylenemez. Oldukça başarılı olan ikinci filmin 16 yıl ardından çıkan 3. film, ilk iki film kadar büyük bir başarı elde edemedi.

Filmin yönetmeni Francis Ford Cappola, filmi yeniden kurguladı. Önümüzdeki ay sinema salonlarında vizyona girecek “The Godfather Coda: The Death of Michael Corleone” adlı filmin fragmanı ise geçtiğimiz saatlerde yayımlandı.

the godfather

Yeni “Godfather 3” filmi nasıl olacak?

Yeniden uyarlanmış filmde Al Pacino, 60’lı yaşlarında olan ve suç organizasyonunu meşru bir işe dönüştürmeye çalışan Michael Corleone karakterine can verecek. Filmin oyuncu kadrosunda Al Pacino’ya; Diane Keaton, Talia Shire, Andi Garcia, Sofia Cappola, Joe Mantegna, Bridget Fonda gibi isimler eşlik edecek.

“The Godfather Coda: The Death of Michael Corleone”, 4 Aralık tarihinde sınırlı bir gösterim ile sinemalarda vizyona girecek. 8 Aralık tarihinde ise online platformlardaki yerini alacak.

Filmin yeni fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.