The Crown 5. sezon ne zaman?

the crown

Netflix’in, II. Elizabeth’in taht yıllarına odaklandığı The Crown dizisinin 4. sezonu, geçtiğimiz günlerde Netflix kütüphnaesindeki yerini almıştı. Dizi, yayımlandığı günden itibaren Netflix Türkiye’nin Top 10 listesindeki yerini koruyor. Dizinin 5. ve 6. sezonun olacağı zaten biliniyor. Hatta önümüzdeki sezonların oyuncu kadrosu da yavaş yavaş açıklanıyor. Peki dizinin 5. sezonu ne zaman?

The Crown

The Crown konusu

2016 yılından beri izleyici karşısına çıkan dizi, Kraliçe II. Elizabeth’in tahttaki ilk yıllarının perde arkasını konu ediniyor. II. Dünya Savaşı’nın yarattığı yıkımın ardından İngiltere, siyasi bir karışıklık içindedir ve bu zorlu dönemde tahta bir kadın geçmektedir. II. Elizabeth’in tahta geçmesi ile yeni bir dönem başlayacaktır. Dizide; siyasi rekabetler, aşk ve 20. yüzyılın ikinci yarısına şekil veren olaylar anlatılıyor.

the crown

The Crown 5. sezon ne zaman?

Dizinin 5. sezon çekimlerine 2021’in Haziran ayında başlanacağını biliyoruz. Ancak dizinin ne zaman yayımlanacağını bilmiyoruz. Eğer tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs yüzünden çekimler ertelenir ya da başka sorunlar ortaya çıkarsa dizinin yayın tarihi ertelenebilir. Şimdilik dizinin 5. sezonu, 2022 yılında izleyici ile buluşacak gibi görünüyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
the godfather

Yeni Godfather 3 fragmanı yayımlandı

Sonraki
chaos walking

Chaos Walking yeni posterleri paylaşıldı