yasak elma

Yasak Elma 77. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

Fox TV’nin sevilen dizisi Yasak Elma, ilk olarak 2018 yılında izleyici karşısına çıktı. Tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını nedeni ile çekimlerine ara vermişti. Geçen hafta ise 3. sezonu ile Koronavirüs pandemisinden sonra ilk kez izleyici karşısına çıktı. Pandemi sonrası 3. bölüm olacak 77. bölümün 2. fragmanı ise Fox TV’nin resmi YouTube kanalından paylaşıldı.

Yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu dizinin senaryosu, Melis Civelek tarafından kaleme alınıyor. Oyuncu kadrosunda; Eda Ece, Şevval Sam, Talat Bulut, Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan gibi isimlerin bulunduğu dizi, 21 Eylül Pazartesi günü yeni bölümü ile ekranlarda olacak.

Yasak Elma

Yasak Elma 76. bölümünde neler oldu?

Yasak Elma’nın 76. bölümünde Ender ve Şahika’nın arası giderek gerilirken Yıldız, Caner’e sürpriz bir parti yapma hazırlığına girer. Asuman ise Yıldız ve Kerim yakınlaşmasının farkına varır ve bundan hiç hoşlanmaz. Yıldız ve Halit’in yeniden evlenmesi için elinden geleni yapacaktır.

Dizinin geçtiğimiz saatlerde yayımlanan 77. bölüm 2. fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.