henchmen

Henchmen filminin fragmanı yayımlandı

Merakla beklenen animasyon filmi Henchmen’in fragmanı yayımlandı. Daha önce çok önemli animasyon filmlerinin senaristliğini, yönetmenliğini ve animatörlüğünü yapmış olan Adam Wood, Henchmen filminde yönetmen olarak bulunacak.

Filmin seslendirme kadrosunda daha öne Suicide Squad, The Mandolorian, Harley Quinn gibi çok önemli animasyonlarda seslendirme yapmış Thomas Middleditch; James Marsden, Rosario Dawson, Alfred Molina, Will Sasso, Nathan Fillion, Rob Riggle, Jane Krakowski, Craig Robinson ve Bobcat Goldthwait gibi isimler bulunuyor.

VOD ve Kanada’da sınırlı sinemada (sanal sinema) gösterime girecek animasyon filmi Henchmen’in vizyon tarihi 6 Ekim olarak takvimlere işaretlendi.

svg%3E

Henchmen konusu

Filmde, yeni işe başlayan bir temizlik elemanının kötülerle olan savaşında başına gelenleri görüyoruz. Süper kötü adamların ele geçirdiği bir dünyada geçen animasyonda, birileri arta kalan işleri yapmalıdır. Başrolümüz Lester ise temizlik görevlisi olarak kötü adamlar tarafından işe alınır. Uşak Hank tarafından yönetilen mavi yakalı mürettebatın arasına karışan Lester, yanlışlıkla süper kötülerin en önemli silahını çalar. Şimdi ise Hank, yeni arkadaşının hayatını kurtarmak zorundadır.

Filmin yayımlanan fragmanına buradan ulaşabilirsiniz;

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.