2ffa1b77dd7a28b035bc35e95ab0d2a3 840

Çukur 4. sezon 3. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

Show TV’nin sevilen ve reyting rekorları kıran dizisi Çukur‘un 4. sezon 3. bölüm 2. fragmanı, geçtiğimiz dakikalarda dizinin resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlandı.

3 sezon boyunca reytinglerde üstün başarısını sürdüren dizi, yeni sezon için oldukça iddialı isimleri bünyesinde barındırıyor. Geçtiğimiz sezonun sonlarına doğru Barış Arduç, sürpriz bir şekilde kadroya dahil olmuştu. 4. sezonda ise Çukur’da, İrem Sak ve Mustafa Avkıran gibi ünlü oyuncuları görüyoruz. Sak ve Avkıran, Erdenet ailesinin yeni üyelerini canlandırıyor.

Çukur

Çukur 4. sezon 2. bölümünde neler oldu?

Çukur sokakları Yamaç’ın vurulma haberiyle çalkalanırken Koçovalılar’ı bekleyen tek kötü haber bu değildir. Bütün aile, önce Cumali’nin Yamaç’ı vurduğunu öğrenir sonra da Cumali’nin söylediği gerçeklerle bir kez daha sarsılır. Yamaç’ın vurulmasını bir fırsat olarak değerlendiren Cengiz Erdenet, Arık’la işlerine devam eder ancak bu kez yollarına hiç beklenmedik, gizemli biri tarafından taş konulur. Yamaç, sürpriz bir isim tarafından kaçırılıp iyileştirilirken Cumali de Çukur’da yeni bir devir açtığını ilan eder. Koçovalılar, yeni haberlere alışmaya çalışırken Karaca, kendi kaderini çizmeyi seçer ve Azer’le birlikte hayatlarını değiştirecek bir karar alırlar. Yamaç’ın, mahallesinin artık onun mahallesi ve evinin artık onun evi olmadığını fark ettiğinde vereceği karar ise merak konusu olur.

Yeni yayımlanan fragmana aşağıdan ulaşabilir, yeni gelişmeler için sayfamızı takipte kalabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.