yasak elma

Yasak Elma 76. bölüm fragmanı yayımlandı

Fox TV’nin sevilen dizisi Yasak Elma, ilk olarak 2018 yılında yayımlanmaya başlanmıştı. Daha sonra tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs yüzünden çekimlerini durdurmuştu. Dün yayımlanan 75. bölümü ile beraber ekranlara geri döndü. Geçtiğimiz saatlerde ise 76. bölüm fragmanı, YouTube üzerinden izleyiciye sunuldu.

Yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu dizinin senaryosu, Melis Civelek tarafından kaleme alınıyor. Oyuncu kadrosunda; Eda Ece, Şevval Sam, Talat Bulut, Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan gibi isimlerin bulunduğu dizi, 14 Eylül Pazartesi günü yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Yasak Elma on Twitter: "Halit Can için verilen davet en çok Şahika'yı mutlu  (!) edecek. ? #YasakElma https://t.co/PIl6XdcyKX… "

Yasak Elma 75. bölümünde neler oldu?

Yasak Elma’nın 75. bölümünde, Halit’in eski gücünü kazanması herkes tarafından sevinçle karşılanmış ve Argun ailesi eski düzenlerine dönmüştür. Halit’in amacı zor günlerinde ona çok destek olmuş olan Yıldız’ı geri kazanmak ve onunla yeniden evlenmektir. Ancak Yıldız’ın aklı Kerim yüzünden karışıktır ve ne yapacağını bilemez. Kısa zaman içinde doğru kararı vermesi gerekmektedir.

Yayımlanan yeni bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.