fire

Fire Force 2. sezon yeni bölümlerinden bir görsel yayımlandı

Fire Force animesinin yeni bölümlerinden bir görsel paylaşıldı

Hızlıca büyük bir hayran kitlesine ulaşan ve 2019 yılının en sevilen animelerinden biri olan Fire Force’un 2. sezonu, merakla bekleniyordu. Atsushi Ōkubo’nun Fire Force (En en no Shōbōtai) mangasından uyarlanan serisinin 2. sezonu, 3 Temmuz’da yayımlanmaya başladı. Bugün ise gelecek bölümlerden bir görsel yayımlandı.

Birkaç saat önce Funimation, Fire Force 2. sezon 11 ve 13. bölümler arasından bir görsel paylaştı. Fire Force 2. sezonundan paylaşılan yeni görselde, sevilen karakterlerden; Leonard Burns, Benimaru ve Joker yer alıyor.

svg%3E

Fire Force konusu

Bir gün Tokyo’da insanlar esrarengiz bir şekilde kendi kendine yanan insansı yaratıklara dönüşür. Bu durumla mücadele etmek için her biri farklı doğaüstü güçlere sahip kişilerle “Fire Force” isimli özel yangın ekipleri kurulur. Shinra Kusakabe, ayaklarını istediği gibi ateşleme kabiliyeti nedeniyle “Şeytan’ın Ayak İzleri” olarak çağrılmaktadır. Gizemli bir şekilde ailesini kaybettikten sonra en büyük hayali, yangın timine katılıp büyük bir kahraman olmaktır. Ancak olaylar, Shinra’nın hayal ettiği kahramanlık oyunu gibi değildir.

svg%3E

Gün geçtikçe Tokyo’nun her yerinde olaylar kötüleşmeye başlar. Şüpheli bir grup ise, Shinra’nın ailesinin 12 yıl önce ölümüne neden olan tuhaf ateşin neyden kaynaklandığını bildiğini iddia ediyordur. Yangın Timi’nin içinde ve dışında birçok engelle karşı karşıya kalan Shinra, onu karanlıkta tutan gizemlerin arkasındaki gerçeği ortaya çıkarmak için savaşmaya karar verir. Shinra ile ekibi, bu korkunç olayın nedeninin araştırılması ve yaratıkların yok edilmesi adına gayretle çalışırlar.

Yeni gelişmelere ve daha fazlasına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.