Zendaya

Zendaya, Kill Bill 3’te oynayacak mı?

Quentin Tarantino’nun kült ikilemesi “Kill Bill”in üzerinden 17 sene geçti. İlk filmi 2003 yılında ve 2. filmi de 2004 yılında izleyiciler ile buluşan filmin hayranları, serinin 3. filmi geldi mi gelecek mi diye konuşurken Tarantino, geçtiğimiz sene filmin devamının geleceği konusunda, “Ne yapacağıma dair bir fikrim var. Mantıksız bir macerayla gelmek istemem, çünkü Gelin bunu hak etmiyor. O, çok uzun ve zorlu bir savaş verdi” ifadelerini kullanarak yeşil ışık yakmıştı.

Kill Bill

Son filmde, Vernita Green karakteri Uma Thurman’la, yani Gelin ile karşı karşıya geldiği savaş sahnesinde kızının gözleri önünde ölmüştü. Buna istinaden Fox, olası 3. filmde karakterin kızının intikam için gelmesini ve filmde kızı olan Nikki karakterine Zendaya’nın hayat vermesini istediğini açıklamıştı. Bugün ise Zendaya, yeni projesi “Dune” için röportaj verirken “Kill Bill” hakkında da konuştu.

“Bunu gördüm! Bunu söylediği için onur duydum. O harika biri ve benim hakkımda böyle düşündüğü için gururum okşandı. Ama biliyorsunuz ki bu yalnızca bir fikir. İnternet bir şeyleri alıyor ve peşinden gidiveriyor.”

Zendaya’yı ise yakın zamanda yıldız kadrolu “Dune” filminde izleyeceğiz. Ayrıca oyuncunun bir önceki projesi “Euphoria” dizisi, hala en çok beğenilen diziler arasında anılarak gündemdeki yerini koruyor.

Kill Bill 3 ne zaman çıkacak?

Filmin ne zaman seyirci ile buluşacağı henüz bilinmese de hayranlarına adeta sakin olmaları için çağrı yapan Tarantino, filmi tamamlamanın en az üç yıl süreceğini söyledi. Ancak yönetmen, bu açıklamadan bir dönem sonra, mesleğinden emekli olmak istediğini açıklamıştı. Bu da filmin hayata geçirilip geçirilmeyeceği konusunda kafalarda bir soru işareti oluşturuyor.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.