Yarına Tek Bilet

Yarına Tek Bilet’ten ilk fragman geldi!

İlk yerli Netflix filmi olan Yarına Tek Bilet’in fragmanı yayımlandı!

İlk Türk yapımı Netflix filmi olma özelliğini taşıyan film Yarına Tek Bilet filminin ilk fragmanı geçtiğimiz saatlerde yayımlandı.

Dünya’nın en popüler dijital yayın platformlarından biri olan Netflix, Hakan Muhafız, Atiye, Rise of Empires: Ottoman ve Aşk 101 gibi Türk dizi yapımlarının ardından şimdi de hazırladığı ilk orijinal Türk yapımı filmi olan Yarına Tek Bilet’ten ilk fragmanı paylaştı.

yarına tek bilet

Konusu:

Netflix’in ilk orijinal Türk film projesi adı altında karşımıza çıkacak olan film, kısaca Ankara’dan İzmir’e doğru çıktıkları tren yolculuğu sırasında yolları kesişen iki yabancının hikayesini konu ediniyor. Filmde yolculuk esnasında tanışan ve birbirlerinden oldukça farklı karakterde olan bu iki yabancı kişiliğin, başlarda sürekli atışsalar da sonradan birbirlerini tanıdıkça aralarında farklı bir çekim oluşması ile birlikte hayatlarına yeni bir sayfa açma amacında olan ikilinin, birlikte vakit geçirdikçe kendi gerçekleri ile yüzleşmeye başlamalarını izleyeceğiz.

Anlaşılan o ki Netflix, bu kez diğer Türk yapımı dizilerinde olduğu gibi fantastik bir yapımla değil, yerli izleyiciye daha çok hitap edecek olan romantik bir film ile atılım yapmak istiyor.

Yarına Tek Bilet

19 Haziran Cuma günü Netflix kütüphanesindeki yerini alacak olan Yarına Tek Bilet’in başrollerini ilk Netflix projesi olacak Dilan Çiçek Deniz ve Atiye dizisi ile daha önce platformda izlediğimiz Metin Akdülger paylaşıyor. Yapımcılığını OG Medya’nın üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda yakın zamanda Atiye dizisinin de yönetmenliğini yapmış olan Ozan Açıktan bulunuyor.

Film ile ilgili detaylı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/ilk-yerli-netflix-filmi-yarina-tek-bilet/

Netflix’in ilk orjinal Türk film projesi olarak karşımıza çıkacak Yarına Tek Bilet filminin geçtiğimiz saatlerde yayımlanan fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.