yarım kalan aşklar

Yarım Kalan Aşklar 6. bölüm fragmanı yayımlandı

Blu TV’nin yeni dizisi “Yarım Kalan Aşklar”, geçtiğimiz saatlerde izleyici ile buluştu. Dizinin 6. bölüm fragmanı da geçtiğimiz dakikalarda platformun resmi YouTube kanalından paylaşıldı.

Dizi, yaşadığı bir trafik kazası sonucunda hayatını kaybeden ve başka bir bedende dünyaya gelen Ozan’ı konu ediniyor. Dizinin başrollerinde ise “Bodrum Masalı”, ilk Netflix Türkiye filmi “Yarına Tek Bilet“, “Çukur” gibi yapımlarda bulunmuş Dilan Çiçek Deniz ve “Bizim Hikaye”, “Aşk Laftan Anlamaz”, gibi yapımlarda bulunmuş Burak Deniz yer alıyor. İkili daha önce “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisinde de birlikte rol almışlardı.

Her hafta yeni bir bölümü yayımlanan dizinin 6. bölümü, 15 Ekim Perşembe günü Blu TV üzerinden izleyiciyle buluşacak.

yarım kalan aşklar

“Yarım Kalan Aşklar” 5. bölümünde neler oldu?

Kadir ile yakınlaştıktan sonra kafasında oluşan soru işaretlerini gidermek isteyen Elif, daha önce röportaj yaptığı kör adamın tekrar aramasıyla birlikte çok sevdiği Ozan’ın ölümüyle ilgili yeni bilgiler toplamak adına yeni bir maceraya adım atar.

Her şeyin kontrolden çıktığı yeni bölümde Kadir; en çok merak ettiği soruyu, İsmet’in kafasına silah tutarak sorar. Ozan’ı öldürme görevini İsmet’e kimin verdiğini sorgulaması esnasında İsmet’in verdiği cevap, bütün dengeleri değiştirir.

Dizinin yeni bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.