Mucize Doktor 33. bölüm fragmanı yayımlandı

images 2020 10 09T011041.320

2013 yapımı Güney Kore dizisi olan “Good Doctor”dan uyarlanan “Mucize Doktor” isimli dizinin 33. bölüm fragmanı geçtiğimiz saatlerde yayımlandı.

Yönetmen koltuğuna Yusuf Pirhasan’ın oturduğu dizinin senaryosu, Pınar Bulut ve Onur Koralp tarafından kaleme alınıyor. Fox TV’de yayımlanan dizinin yapımcılığını ise Asena Bülbüloğlu üstleniyor. Dizi, MF Yapım tarafından izleyiciye sunuluyor.

Dizinin başrolünü; “Medcezir”, “Muhteşem Yüzyıl Kösem”, “The Protector” gibi yapımlarda bulunmuş Taner Ölmez üstleniyor. Aynı zamanda dizinin oyuncu kadrosunda; Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran ve Reha Özcan gibi isimler bulunuyor.

mucize doktor 32 eLEM cover

Mucize Doktor 32. bölümde neler yaşandı?

Beklenmeyen bir komplikasyon Adil’in iyileşme sürecini fazlasıyla uzatır. Maalesef tek uzayan şey o değildir. Ferman’ın koruyucu ailelik başvurusu reddedilince bebeğin de belirsiz bir tarihe kadar yurtta kalacağı ortaya çıkar. Ama Adil’in yıllar yılı kendisi için yaptıklarını hatırlayan Ali ne yapar eder ve kardeşini yurtta yalnız bırakmamanın bir yolunu bulur. Ne var ki bu da fazlasıyla ekstrem bir çözümdür ve herkes Ali’ye karşı çıkar. Ama Ali ne pahasına olursa olsun kardeşinden ayrılmayacaktır.

Yeni bölüm fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
The Haunting of Bly Manor
mm

The Haunting of Bly Manor, Netflix’te yayımlandı

Sonraki
yarım kalan aşklar

Yarım Kalan Aşklar 6. bölüm fragmanı yayımlandı