yarım kalan aşklar

Yarım Kalan Aşklar 2. bölüm fragmanı yayımlandı

BluTV’nin yeni dizisi “Yarım Kalan Aşklar“, geçtiğimiz gün izleyici ile buluştu. İlk bölümü yayımlanan dizisinin fragmanı, geçtiğimiz saatlerde BluTV’nin resmi YouTube hesabı üzerinden paylaşıldı.

Dizi, yaşadığı bir trafik kazası sonucunda hayatını kaybeden ve başka bir bedende dünyaya gelen Ozan’ı konu edinecek. Dizinin başrollerinde ise “Bodrum Masalı”, “Yarına Tek Bilet“, “Tatlı Küçük Yalancılar”, “Çukur” gibi yapımlarda bulunmuş Dilan Çiçek Deniz; “Bizim Hikaye”, “Aşk Laftan Anlamaz”, “Tatlı Küçük Yalancılar” gibi yapımlarda bulunmuş Burak Deniz yer alıyor.

Her hafta yeni bir bölümü yayımlanan dizinin 2. bölümü, 17 Eylül Perşembe günü BluTV üzerinden izleyiciyle buluşacak.

yarım kalan aşklar

“Yarım Kalan Aşklar” konusu

BluTV’nin kendi açıklamasına göre dizi şu konuyu ele alacak: İdealist gazeteci Ozan, kendisi gibi gazeteci olan Elif ile evlenmek üzeredir. Gözü kara gazeteciliği ile tanınan Ozan, gizemli ve zor bir haberin peşindedir. Birbirlerini delicesine seven ikilinin hayatındaki mutlu tablo, korkunç bir olayla son bulacaktır. Ozan, trafik kazası geçirerek hayatını kaybeder. Ancak Ozan, kaybettiği hayatını yeni bir bedende tekrar bulacaktır. Hayata başka bir beden ile geri dönen Ozan’ın önünde iki zorlu görev vardır: Onu kimin öldürdüğünü bulmak ve Elif’e tüm gerçekleri anlatmak.

Yayımlanan yeni bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.