monsterland

Monsterland filminin fragmanı yayımlandı

Son güncelleme:

Nathan Ballingrud’un yazdığı “North America Lake Monsters: Stories” adlı romandan uyarlanan “Monsterland” filminin fragmanı yayımlandı. Hulu’nun orijinal yapımlarından biri olacak olan dizi, korku türünde olacak. 8 bölümden oluşacak dizi, 2 Ekim 2020 tarihinde izleyici ile buluşacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda; “Booksmart” ve “Last Man Standing” yapımlarında bulunmuş Kaitlyn Dever; “Orange Is the New Black” ve “The Lucky One” yapımlarında boy göstermiş Taylor Schilling; “Kingdom” ve “The Black Donnellys” yapımlarında yer almış Jonathan Tucker; “6 Underground” ve “Good Omens” projelerinde boy göstermiş Adria Arjona bulunuyor. Aynı zamanda kadroda; Charlie Tahan, Mike Colter, Nicole Beharie, Kelly Marie Tran, Hamish Linklater, Marquis Rodriguez ve Bill Camp gibi isimler bulunuyor.

monsterland

“Monsterland” dizisinin konusu

Dizinin her bölümü farklı bir hikayeyi konu edinecek. Düşmüş melekler, kurt adamlar, gotik canavarlar ve deniz kızları gibi garip yaratıklarla ilgili hikayelerin yer alacağı dizide, umutsuz eylemlere sürüklenen insanlar hayatlarını düzeltmek için uğraşacaklar ve insanla canavar arasında ince bir çizgi olduğunu fark edecekler.

Dizinin yayımlanan fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
Bill Skarsgard
Bill Skarsgard, John Wick 4’te olacak mı?