Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984’ten yeni fragman

DC Sinematik Evreni’ndeki yolculuğuna 2016 yapımı Batman v Superman: Adaletin Şafağı filmi ile başlayan Wonder Woman karakteri, filmden bir yıl sonra ilk solo filmi ile karşımıza çıkmıştı. Şimdi ise DC çizgi romanlarından uyarlanan filmler arasında en başarılı olanlardan biri olarak görülen Wonder Woman filminin devamı niteliğindeki Wonder Woman 1984‘ten yeni bir fragman geldi. Fragman, her yıl düzenlenen DC FanDome etkinliği sırasında; Gal Gadot ve Chris Pine gibi isimlerin yer aldığı Wonder Woman paneli esnasında sinemaseverler ile buluştu.

Wonder Woman

Wonder Woman 1984 konusu

Filmin yönetmeni Patty Jenkins’in daha önceki açıklamalarına bakılırsa Wonder Woman 1984, DC Sinematik Evreni açısından ana hikâyeye bağlanan bir yapıya sahip olmayacak. Adından da anlaşılacağı üzere izleyicileri geçmişe götürecek olan film, DC Sinematik Evreni’nde olup bitenlerden etkilenmeyen, bağımsız bir hikâye anlatacak.

Filmin oyuncu kadrosunda; Wonder Woman rolü ile geri dönen Gal Gadot’un yanı sıra yine Chris Pine da ilk filmdeki Steve Trevor rolü ile yer alıyor. Ayrıca filmde Gal Gadot ve Chris Pine’a Kristen Wiig ve Pedro Pascal eşlik ediyor. Kristen Wiig, Wonder Woman çizgi romanlarının en önemli kötü karakterlerinden Cheetah’ya hayat verirken, Pedro Pascal ise filmin asıl kötüsü olması beklenen Maxwell Lord karakterine canlandırıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise ilk filmin de yönetmeni olan Patty Jenkins oturuyor.

Filmin geçtiğimiz dakikalarda yayımlanan fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.