black adam

Dwayne Johnson, “Black Adam” kostümünü tanıttı

Ünlü aktör Dwayne Johnson, bugün ve yarın yapılacak DC FanDome etkinliğinde “Black Adam” kostümünün tanıtılacağına dair bir videoyu sosyal medya hesabında paylaştı. Her yıl düzenlenen DC FanDome etkinliği, bu yıl da yüzlerce yeni haber vermek için geliyor. Etkinlik; çizgi romanlar, filmler ve oyunlar hakkında detaylı bilgi sahibi olmamızı sağlıyor.

Küçük bir çocuk olduğu zamanlardan itibaren bir süper kahraman olmak istediğini söyleyen Johnson, bir anti kahramanı canlandıracağı için oldukça heyecanlı olduğunu belirtti. Ayrıca paylaştığı videoda, bugün yapılacak etkinlikte kostümün hayranlara tanıtılacağı kesinleşti.

“Black Adam” filmine dair bildiklerimiz

22 Aralık 2021 tarihinde vizyona girecek film, Shazam’ın baş düşmanı Black Adam’a odaklanacak. DC çizgi romanlarından uyarlanacak filmin yönetmen koltuğunda ise Jaume Collet-Serra oturacak.

Geçtiğimiz aylarda; “To All the Boys I’ve Loved Before”, “To All the Boys: P.S. I Still Love You”, “The Perfect Date” ve “Sierra Burgess is a Loser” gibi romantik komedi filmleriyle karşımıza çıkmış Noah Centineo’nun, Atom Smasher’ı canlandıracağını öğrenmiştik.

Filmin çekimleri, önümüzdeki yılın başında Gürcistan’da gerçekleşecek. Filmde, Black Adam’ın nasıl bir hikayesine odaklanılacağı ise net bir şekilde bilinmemekte.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.