lucifer

Lucifer dizisinin yeni bölümleri ne zaman?

İlk olarak 2016 yılında Fox’ta yayımlanmaya başlanan ve başrolünde Tom Ellis‘in bulunduğu; fantastik, polisiye ve komedi türündeki Lucifer dizisinin 5. sezonunun ilk kısmı, dün (21 Ağustos) Netflix üzerinden izleyicileri ile buluştu.

Lucifer 5. sezon part 2 ne zaman?

16 bölümden oluşan sezonun yalnızca ilk 8 bölümünün yayımlanması da akıllara “Sezonun ikinci kısmı ne zaman?” sorusunu getirdi. Bu konuda net bir bilgi olmasa da, Netflix’in pandemi nedeniyle diziyi bu şekilde yayımlamak istediği söylenebilir. Bazı dizi çekimlerinin durması, Netflix’i gelecek aylarda içerik sınırlamasına götürmemesi için Lucifer dizisi iki ayrı kısma ayrıldı. Ancak Netflix’in zaten yayımlanacak birçok içeriği olduğu ele alınırsa Lucifer’ın 5. sezon 2. kısmının 2020’nin sonlarına doğru yayımlanacağı söylenebilir. Ancak pandeminin etkisi sürerse bu süre birkaç ay daha uzayabilir.

svg%3E

Lucifer’ın 6. sezonu çekilmeye başlandı mı?

5. sezon ilk başlarda final sezonu olarak bilinse de Netflix, geçtiğimiz aylarda 6. sezon için anlaşmayı imzalamıştı. 6. ve son sezonun ne zaman çekileceği ise tamamen COVID-19’a bağlı. Lucifer dizisinin yazar ekibinin ve prodüksiyonunun son sezon için çalışmalara devam ettiğini biliyoruz fakat ne zaman kamera karşısına geçeceklerini söylemek şimdilik çok zor.

Yeni gelişmeler için sayfamızı takipte kalabilirsiniz.

 

 

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.