wonder woman 3

Wonder Woman 1984 HBO Max’te yayımlanabilir

DC Sinematik Evreni’ndeki yolculuğuna 2016 yapımı “Batman v Superman: Adaletin Şafağı” filmi ile başlayan Wonder Woman karakteri, filmden bir yıl sonra ilk solo filmi ile karşımıza çıkmıştı. Şimdi ise DC çizgi romanlarından uyarlanan filmler arasında en başarılı olanlardan biri olarak görülen “Wonder Woman 1984” çizgi romanından uyarlanan filmi, bu zamana kadar birçok kez ertelendi.

5 Haziran 2020’de vizyona girmesi beklenen film, 14 Ağustos 2020 tarihine ertelenmişti. Film daha sonra 2 Ekim 2020 tarihine son olarak da 25 Aralık 2020 tarihine ertelendi. Yapılan son açıklamalara göre film, 6 hafta sonra beyaz perdede olacak. Buna rağmen birçok kişi, filmin 2021 yazına ertelenmesinin muhtemel olduğunu düşünüyor. Aynı zamanda internet üzerinden de yayımlanabileceğini düşünenler vardı.

wonder woman

Wonder Woman 1984, HBO Max’te de yayımlanabilir

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs yüzünden sinema dünyası, bu yıl büyük bir kayıp yaşadı ve birçok film, 2021 yılının yazına ya da 2022 yılına ertelendi. Başrolünde Gal Gadot‘un bulunduğu bu film de onlardan biri oldu.

Bazı kaynaklara göre Wonder Woman 1984 filmi, HBO Max’in 2021 Ocak ayı takviminde görünüyor. Ancak bu filmin sinemada vizyona girmeyeceği anlamına gelmiyor. Filmin önce sinema salonlarında izleyici ile buluşması ardında da online platformdaki yerini alması bekleniyor. Ama daha önce de değimiz gibi bu konu ile ilgili kesin bir bilgi bulunmuyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.