wonder woman 1984

Wonder Woman 1984 ertelendi

Yeni vizyon tarihi 25 Aralık 2020 olarak belirlendi.

DC Sinematik Evreni’ndeki yolculuğuna 2016 yapımı Batman v Superman: Adaletin Şafağı filmi ile başlayan Wonder Woman karakteri, filmden bir yıl sonra ilk solo filmi ile karşımıza çıkmıştı. Şimdi ise DC çizgi romanlarından uyarlanan filmler arasında en başarılı olanlardan biri olarak görülen “Wonder Woman 1984” filminin yayın tarihi ertelendi.

Geçtiğimiz günlerde “Dune” ve “Wonder Woman 1984” filmlerinin erteleneceğine dair iddialar ortaya çıkmıştı. “Dune” filminin gösterim tarihi değişmez ve 18 Aralık 2020 olarak kalırken “Wonder Woman 1984” filminin gösterim tarihi ise 30 Eylül 2020’den 25 Aralık 2020 tarihine ertelendi.

wonder woman 1984

“Wonder Woman 1984” konusu

Film, DC Sinematik Evreni açısından ana hikâyeye bağlanan bir yapıya sahip olmayacak. Adından da anlaşılacağı üzere izleyicileri geçmişe götürecek olan film, DC Sinematik Evreni’nde olup bitenlerden etkilenmeyen bağımsız bir hikâye anlatacak.

Filmin oyuncu kadrosunda; Wonder Woman rolü ile geri dönen Gal Gadot’un yanı sıra yine Chris Pine da ilk filmdeki Steve Trevor rolü ile yer alıyor. Ayrıca filmde Gal Gadot ve Chris Pine’a Kristen Wiig ve Pedro Pascal eşlik ediyor. Kristen Wiig, Wonder Woman çizgi romanlarının en önemli kötü karakterlerinden Cheetah’ya hayat verirken Pedro Pascal ise filmin asıl kötüsü olması beklenen Maxwell Lord karakterine canlandırıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise ilk filmin de yönetmeni olan Patty Jenkins oturuyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.