big mouth

Big Mouth 4. sezon fragmanı yayımlandı

29 Eylül 2017 tarihinde ilk kez izleyici ile buluşan “Big Mouth” dizisi, yayımlanmış 3 sezona sahip. Sevilen ilk üç sezonun ardından 4. sezonun ne zaman geleceği ise merak konusuydu. Yetişkin animasyon dizisinin 4. sezon fragmanı, Netflix’in resmi YouTube kanalı üzerinden geçtiğimiz dakikalarda yayımlandı.

Seslendirme kadrosunda; Nick Kroll, Jenny Slate, John Mulaney, Jason Mantzoukas, Jessi Klein, Maya Rudolph gibi isimlerin bulunduğu dizinin 4. sezon tarihi de belli oldu. Dizinin 4. sezonu, 4 Aralık 2020 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

big mouth

“Big Mouth” konusu

Komedyen Nick Kroll ve “Family Guy” dizisinin senaristlerinden biri olan Andrew Goldberg tarafından yaratılan animasyon dizisi, ergenlik çağına gelen ve New York’ta yaşayan bir grup gencin büyüme hikâyesini anlatılıyor. Bu bir grup gencin büyüme hikâyeleri; ergenliğin mucizevi ve korkutucu yönleri ile beraber izleyiciye sunuluyor.

Alanının en iyilerinden biri olan bu yetişkin animasyonu, dünyanın birçok yerinde oldukça ilgi görüyor.

4 Aralık 2020 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak yeni sezonun fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.