friends

Friends özel bölümünün çekimleri 2021’de başlayacak

1994 yılında ilk kez izleyici ile buluşan ve 2004 yılında 10. sezonu ile izleyicilere veda eden Friends dizisi, bu zamana kadar gelmiş geçmiş en sevilen dizilerden biri. Başrollerinde; Matthew Perry, Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc ve David Schwimmer’ın yer aldığı dizinin 16 yıl sonra özel bir bölümü gelecekti.

Özel bölümün çekimlerine, 2020 yılının Mart ayında başlanması bekleniyordu. Ancak tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs yüzünden birçok şov gibi bu özel bölüm de ertelenmişti. Yaz ayının sonunda başlanması beklenen çekimler de bir kez daha ertelenmişti. Ancak dizinin başrollerinden biri, yeni bir açıklama yaptı.

friends

Matthew Perry, Friends özel bölümü hakkında konuştu

Dizide Chandler karakterine can veren Matthew Perry, resmi Twitter hesabından bu konu ile ilgili bir açıklama yaptı ve çekimlerin 2021 Mart’ta başlayacağını şu sözlerle belirtti:

“Friends’in yeniden bir araya gelişi mart ayının başına ertelendi. Yoğun bir yıl geçirecekmişiz gibi görünüyor. Ve ben de bundan hoşlanıyorum!”

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.