Taylor Swift

Taylor Swift, “Folklore: The Long Pond Studio Sessions” filmini duyurdu

Taylor Swift, geçtiğimiz saat yapmış olduğu yeni bir konser filminin sürpriz duyurusu ile hayranlarını sevindirdi. Taylor Swift, son albümü “Folklore” için hazırlanan samimi bir konser filmini Disney Plus’ta yayımlayacaklarını açıkladı.

Taylor Swift

Taylor Swift, sürpriz duyuru ile birlikte resmi YouTube kanalında Folklore: The Long Pond Studio Sessions belgeseli için bir tanıtım fragmanı yayımladı. Ünlü şarkıcı, aynı zamanda film bilgilerini kişisel Twitter hesabından yapmış olduğu şu gönderi ile paylaştı:

“11/24 ve 24-11 = 13 (13 sayısı Taylor Swift’in uğurlu sayısıdır) bu yüzden bir duyurum var. Bu filmi daha önce görmediniz. Folklore: The Long Pond Studio Sessions, bu gece yarısı Disney Plus’ta çıkacak.”

Taylor Swift yeni bir belgesel ile geliyor!

Swift ve albümdeki işbirlikçileri Aaron Dessner, Jack Antonoff ve Justin Vernon bu yılın başlarında birbirlerinden binlerce kilometre uzakta 16 parçanın 11’ini birlikte yazdı ve Disney ekibi ise “Folklore: The Long Pond Studio Sessions” özel filmini çekti.

Filmde Swift, “Folklore” albümündeki 17 şarkının arkasındaki sırlarını, anlamlarını ortaya koyacak ve hikayelerini izleyiciler ile paylaşacak. “Folklore: The Long Pond Studio Sessions” 25 Kasım Çarşamba günü Disney Plus üzerinden izleyicilere sunulacak.

Belgesel filmden yayımlanan ilk fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.