walker

Walker 4. bölüm fragmanı yayımlandı

Supernatural dizisinin yıldızlarından biri olan Jared Padalecki‘nin başrolünde bulunduğu Walker dizisinin Don’t Fence Me In adındaki 4. bölümünün fragmanı geçtiğimiz saatlerde yayımlandı.

walker

Walker konusu

Dizi, 90’lı yıllarda çekilen aynı adlı başka bir diziden uyarlanıyor. Dul ve kendi ahlaki kurallarına sahip iki çocuk babası Cordell Walker, iki yıllık gizli bir görevden sonra Austin’e dönüyor ve evde yapılması gereken daha zor işler olduğunu keşfediyor. Çocuklarıyla yeniden bağlantı kurmaya çalışacak, muhafazakar ailesiyle çatışmaları çözmeye çalışır ve yeni ortağı Micki ile beklenmedik benzerliklerini bulur. Bu sırada da eşinin ölümünü çevreleyen koşullar hakkında giderek şüphelenmeye başlar.

Dizide Jared Padalecki, Cordell Walker adlı dul bir adamı canlandırıyor. Supernatural setinde tanıştığı ve gerçek hayatta da eşi olan Genevieve Padalecki de Cordell’ın eşi Emily olarak izleyici karşısına çıkıyor. “The 100” dizisi ile tanınan Lindsey Morgan, Cordell’ın iş arkadaşı Micki’ye can veriyor. Emily’nin kardeşi Liam ise “Pretty Little Liars” dizisi ile tanınan Keegen Allen tarafından canlandırılıyor. Alex Landi‘yi ise Liam’ın nişanlısı ve Cordell’ın düşmanı olarak izliyoruz. Kale Brady Culley ve Violet Brinson da Cordell ve Emily’nin çocuklarına hayat veriyor.

Don’t Fence Me In adlı bölümden yayımlanan fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.