alex landi walker
LORENA

Alex Landi, Walker kadrosuna katıldı

Supernatural dizisinin yıldızlarından biri olan Jared Padalecki’nin, “Supernatural“ın ardından yeni bir dizi ile karşımıza çıkacağını biliyorduk. Alex Landi de “Walker” adlı yeni projenin oyuncu kadrosuna katıldı. Jared Padalecki’nin Supernatural setinde tanıştığı ve gerçek hayatta eşi olan Genevieve Padalecki‘nin de kadroya katıldığını geçtiğimiz aylarda öğrenmiştik.

Dizi, 90’lı yıllarda çekilen aynı adlı başka bir diziden uyarlanacak. Dul ve kendi ahlaki kurallarına sahip iki çocuk babası Cordell Walker (Jared Padalecki), iki yıllık gizli bir görevden sonra Austin’e dönüyor ve evde yapılması gereken daha zor işler olduğunu keşfediyor. Çocuklarıyla yeniden bağlantı kurmaya çalışacak, muhafazakar ailesiyle çatışmaları çözmeye çalışacak ve yeni ortağı Micki ile beklenmedik benzerliklerini bulacak. Bu sırada da eşinin ölümünü çevreleyen koşullar hakkında giderek şüphelenmeye başlayacak.

jared padalecki walker

Alex Landi, hangi rolde olacak?

“Grey’s Anatomy” dizisi ile adını büyük kitlelere duyuran Alex Landi, Bret adlı bir karaktere can verecek. Bret, Cordell Walker’ın Liam adındaki kardeşinin nişanlısı olarak karşımıza çıkacak. Liam karakterini ise “Pretty Little Liars” dizisinden tanıdığımız Keegan Allen canlandıracak. Liam ve nişanlısı Bret arasında bir ilişki draması olurken aynı zamanda Bret, Cordell’ın karşısındaki düşmanı olacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.