Walker 2. sezon onayını aldı

walker seyrederiz 1

Başrolünde Supernatural yıldızı Jared Padalecki’nin bulunduğu Walker dizisi ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. The CW, geçtiğimiz saatlerde büyük bir duyuru yaptı ve birçok şovu ile ilgili açıklama yaptı. Onlardan biri de Walker oldu. Dizi, yayımlanmasının üstünden uzun bir süre geçmeden 2. sezon onayını alabildi.

walker

Walker konusu

Dizi, 90’lı yıllarda çekilen aynı adlı başka bir diziden uyarlanacak. Dul ve kendi ahlaki kurallarına sahip iki çocuk babası Cordell Walker, iki yıllık gizli bir görevden sonra Austin’e dönüyor ve evde yapılması gereken daha zor işler olduğunu keşfediyor. Çocuklarıyla yeniden bağlantı kurmaya çalışacak, muhafazakar ailesiyle çatışmaları çözmeye çalışacak ve yeni ortağı Micki ile beklenmedik benzerliklerini bulacak. Bu sırada da eşinin ölümünü çevreleyen koşullar hakkında giderek şüphelenmeye başlayacak.

walker

Walker oyuncu kadrosu

Dizide Jared Padalecki, Cordell Walker adlı dul bir adamı canlandıracak. Supernatural setinde tanıştığı ve gerçek hayatta da eşi olan Genevieve Cortose Padalecki de Cordell’ın eşi Emily olarak izleyici karşısına çıkacak. The 100 dizisi ile tanınan Lindsey Morgan, Cordell’ın iş arkadaşı Micki’ye can verecek. Emily’nin kardeşi Liam ise Pretty Little Liars dizisi ile tanınan Keegen Allen tarafından canlandırılacak. Geçtiğimiz günlerde ise Alex Landi’nin kadroya dahil olduğunu öğrenmiştik. Alex Landi‘yi, Liam’ın nişanlısı ve Cordell’ın düşmanı olarak izleyeceğiz. Kale Brady Culley ve Violet Brinson da Cordell ve Emily’nin çocukları olacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Sihirli Annem
mm

Sihirli Annem 6. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
the flash

The Flash 8. sezon onayını aldı