The Flash 8. sezon onayını aldı

the flash

DC Sinematik Evreni’nin en popüler karakterlerinden biri olan Flash’in televizyon dizisi The Flash, yayımlandığı zamandan bu yana en az çizgi romanlar kadar sevilen bir yapım haline geldi. 7. sezonunun yayımlanmasına bir aydan kısa bir süre kalmışken The CW büyük bir duyuru yaptı ve birçok şovu ile ilgili açıklamada bulundu. Bu şovlardan biri de The Flash oldu. Dizi, daha 7. sezonu yayımlanmadan 8. sezon onayını alabildi.

Dizinin 7. sezonu, normal şartlar altında 23 Şubat 2021 tarihinde yayımlanacaktı. Ancak DC’nin yeni dizisi Superman and Lois de buna çok yakın bir tarihte çıkacağı için Flash ertelendi. Dizi, 2 Mart 2021 tarihinde 7. sezonu ile izleyicilerin karşısına çıkacak.

the flash

The Flash konusu

Küçük yaşta annesinin ölümüne tanık olarak bir trajedi yaşamış Barry Allen (Grant Gustin), bir adli tıp görevlisidir. S.T.A.R Laboratuvarları’nın parçacık hızlandırıcısı, bir hata nedeni ile patlamaya sebep olur. Bu patlama sonucunda Barry Allen’a şimşek çarpar ve bu şimşek onda aşırı hızlı hücre yenilenmesine ve koşma yeteneğine sebebiyet verir. Barry, bu gücünü insanları kurtarmak için kullanır. Central City’de adaleti sağlamanın yanındaki hedefi ise annesinin katilini bulmaktır.

Dizinin 6. sezonunda Barry, gelecekteki kızının kaybının ardından kendini işine adayarak acısını içine atmıştır. Flash ekibi üyelerinin her biri kendi sorunları ile başa çıkmaya çalışırken Dr. Ramsey Rosso ise istemeden Bloodwork adında yeni bir kötü adam doğurur.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
walker seyrederiz 1

Walker 2. sezon onayını aldı

Sonraki
riverdale seyrederiz

Riverdale 6. sezon onayını aldı