The 100

The 100 final bölümünden fragman yayımlandı

CW’nin kıyamet sonrasını konu alan bilim kurgu türündeki dizisi “The 100” ekranlara veda ediyor. Kıyamet sonrası bilim kurgu draması olan dizi, ilk olarak 2014 yılında yayımlanmaya başlamıştı. Nükleer bir patlama sonrası dünyayı terk eden insanların, daha sonra tekrardan dünyanın yaşanabilecek bir yer olup olmadığını anlamak için dünyaya 100 kişilik genç bir ekibi göndermesini mercek altına alıyordu. Bugün ise başrollerinde; Eliza Taylor, Bob Morley ve Paige Turco gibi başarılı isimler yer alan dizinin son bölümünden bir fragman yayımlandı.

The 100

Kass Morgan’ın toplamda 4 kitaptan oluşan (The 100, Day 21, Homecoming ve Rebellion) aynı adlı roman serisinden uyarlanan dizi dram, gizem ve bilim kurgu gibi türleri bir araya getiriyor. Showrunner ve dizinin yaratıcısı Jason Rothenberg, kısa bir süre önce final konusunda bazı açıklamalarda bulunmuş ve final sezonundan “Ben finalden oldukça memnunum, umarım hayranlar da memnun olur. Bence oldukça güçlü, duygusal bir son olacak.” şeklinde bahsetmişti.

“The 100” final bölümü ne zaman?

Dizi, 30 Eylül Çarşamba günü yayımlanacak olan final bölümü ile toplamda 100 bölüme ulaşmış olacak. Bu, hikayeyi sonlandırmak ve çeşitli karakterlerin hikayelerini tamama erdirmek için fazlasıyla yeterli olmalı.

Dizinin son bölümünden yayımlanan fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Daha Fazla İçerik
tall girl
Tall Girl 2 duyuruldu