vanessa kirby

Vanessa Kirby, Shia LaBeouf hakkında konuştu

Geçtiğimiz günlerde Shia LaBeous’un, Don’t Worry Darling filminden kovulduğunu öğrenmiştik. Pieces of a Woman filmindeki rol arkadaşı Vanessa Kirby de Shia LaBeouf ve istismar suçlamaları hakkında konuştu.

Booksmart filmi ile ilk kez yönetmen koltuğunda oturan Olivia Wilde‘ın, Don’t Worry Darling adlı yeni bir gerilim filminin yönetmenliğini yaptığını biliyorduk. Filmin başrolleri arasında da Florence Pugh, Harry Styles ve Chris Pine bulunuyor.

Shia LaBeouf

Filmin oyuncu kadrosunda, Harry Styles’tan önce Shia LaBeouf’un yer aldığını biliyorduk. Ancak bilinmeyen bir sebepten ötürü Shia LabEouf’un yerini, Harry Styles almıştı. LaBeouf, Şeker Çocuk adlı bir filmin senaristliğini yapmıştı. Şeker Çocuk filminin setinde tanışan Shia LaBeouf ve FKA twigs sahne adı ile bilinen Tahliah Debrett Barnett, yaklaşık 1 yıl süren bir ilişki yaşamışlardı. FKA twigs’in eski erkek arkadaşına; cinsel saldırı, duygusal ve fiziksel şiddet sebepleri ile dava açmıştı.

Vanessa Kirby, Shia LaBeouf ve istismar suçlamaları hakkında konuştu

Kirby, yaptığı bir röportaj sırasında da bu konu hakkında şu ifadeleri kullandı;

“Tüm istismar mağdurlarının yanında duruyorum ve doğruyu konuşan herkesin cesaretine saygı duyuyorum. Son haberlerle ilgili olarak devam eden davalar hakkında bir yorumlama yapamıyorum.”

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.