Olivia Wilde, Shia LaBeouf’u Don’t Worry Darling’den kovmuş

shia LaBeouf

Booksmart filmi ile ilk kez yönetmen koltuğunda oturan Olivia Wilde‘ın, Don’t Worry Darling adlı yeni bir gerilim filminin yönetmenliğini yaptığını biliyorduk. Filmin başrolleri arasında da Florence Pugh, Harry Styles ve Chris Pine bulunuyor.

Filmin oyuncu kadrosunda, Harry Styles’tan önce Shia LaBeouf’un yer aldığını biliyorduk. Ancak bilinmeyen bir sebepten ötürü Shia LabEouf’un yerini, Harry Styles almıştı. Bugün ise oyuncu değişikliğinin sebebi açıklandı.

olivia wilde

Olivia Wilde, Shia LaBeouf’u kovmuş

Shia LaBeouf, Şeker Çocuk adlı bir filmin senaristliğini yapmıştı. Şeker Çocuk filminin setinde tanışan Shia LaBeouf ve FKA twigs sahne adı ile bilinen Tahliah Debrett Barnett, yaklaşık 1 yıl süren bir ilişki yaşamışlardı. FKA twigs’in eski erkek arkadaşına; cinsel saldırı, duygusal ve fiziksel şiddet sebepleri ile dava açmıştı.

Eski yapılan açıklamada, Shia LaBeouf’un programı yüzünden Harry Styles’ın onun yerini aldığı söylenmişti ancak yapılan yeni açıklama ile Olivia Wilde’ın, oyuncuyu kovduğunu öğrendik.

harry styles

Don’t Worry Darling konusu

Film, 1950’li yıllarda yaşayan bir ev kadınını odağına alacak. Florence Pugh tarafından canlandırılan ev kadını, kasabadaki garip olaylar sonucu rahatsız edici gerçeklerin yüzüne çarpmasıyla kendine gelir. Harry Styles ise ardında kocaman bir sır saklayan ve eşini çok seviyormuş gibi görünen mükemmel eşi canlandıracak. Chris Pine‘ın karakteri ise şantiyede çalışan bir işçi olarak karşımıza çıkıyor. Dakota Johnson ise Florence Pugh’un paranoyak komşusunu canlandıracak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
menajerimi ara

Menajerimi Ara 18. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

Sonraki
sadakatsiz

Sadakatsiz 12. bölüm fragmanı yayımlandı