pieces of a woman

Pieces of a Woman yayımlandı

Bu yılın en merakla beklenen filmlerinden biri olan Pieces of a Woman filmi, geçtiğimiz dakikalarda Netflix kütüphanesindeki yerini aldı. Filme Netflix üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Filmin başrollerinde; Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw, The Crown, Mission: Impossible 6 gibi yapımlarda bulunan Vanessa Kirby, Honey Boy, Transformers, The Peanut Butter Falcon gibi filmlerde yer alan Shia LaBeouf bulunuyor. Aynı zamanda kadroda; Iliza Shlesinger, Ellen Burstyn, Jimmie Fails, Sarah Snook gibi isimler yer alıyor.

pieces of a woman

Pieces of a Woman konusu

Yönetmen koltuğunda Kornél Mundruczó’nun oturduğu ve senaryosunu Kata Wéber’ın kaleme aldığı film, doğum sırasında çocuğunu kaybeden bir kadının hayatına odaklanıyor. Evde doğum yaparken bebeğini kaybeden kadın, yaşadığı acı ile sarsılır. Bebeğinin yasını tutan kadın, bir yadan yaşadığı acı ile yüzleşmeye çalışırken bir yandan da kocası ve annesi ile ilgili yaşadığı sorunların üstesinden gelmeye çalışır.

Şu an platformdaki yerini almış olan filmin fragmanını hala izlemediyseniz aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.